У зв`язку з прийняттям Закону України 1697-VII "Про прокуратуру" від 14.10.2014, консультантом Юридичної клініки було направлено звернення до Генеральної прокуратури України за роз’ясненням щодо здійснення державного розподілу випускників ІПКОП НЮУ імені Ярослава Мудрого
Відповідь було отримано 14.11.2014 за №11-1749 вих-14. Зокрема, у відповіді зазначалося, що у зв’язку з тим, що обов’язковою вимогою до кандидатів на працевлаштування, відповідно до нового ЗУ, буде наявність стажу роботи в галузі права не менше двох років та спеціальна підготовка у Національній академії прокуратури України, розподіл випускників, які навчалися за замовленням прокуратури не планується. Так само зазначалося, що закон зворотної сили і працівники, які не матимуть дворічного стажу роботи в галузі права, звільненню не підлягають.
21.04.2015 року було прийнято Закон України №2665 «Про внесення змін до Закону України “Про прокуратуру” (щодо відтермінування набрання чинності)», яким відтерміновано набуття чинності ЗУ «Про прокуратуру» на 15 липня 2015 року. Одразу ж ми надіслали до Генеральної прокуратури нове звернення. Питання було сформульовано наступним чином:
-    Чи буде проводитися державний розподіл випускників 5 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, з огляду на відтермінування набуття чинності Закону України «Про прокуратуру», в тому числі вимоги щодо стажу, яка й була головною перепоною для реалізації права молодих фахівців на забезпечення першим робочим місцем?

Відповідь на звернення ви можете прочитати нижче.

 

 


Автор консультації: Глєбов Р.С.
Дата надання консультації: 30.05.2015
Кількість переглядів: 347
Адреса електоронної пошти не вказана


Оцінки консультації (0): 0.0
Залишити відгук у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ
Посилання на схожі консультації:

Теги матеріалу: працевлаштування, державний розподіл, Генеральна прокуратура, інститут прокуратури

Коментарів нема