(назва суду) районний суд м.Суми
(адреса,індекс суду)
 
Позивач:                                  (ПІП)         
Індекс,адреса проживання
Засоби зв’язку:---------
електрона адреса: (якщо є)
 
      Відповідач:   УМВС України в Сумскій області
 40000, м.Суми, вул.Кондратьєва, 23
Засоби зв’язку: (0542) 667-010
електрона адреса: невідома
 
Адміністративний позов 
 
Про скасуванню протоколу засідання комісії по встановленню стажу роботи (державної служби) який дає робочим та службовцям право на отримання відсоткової надбавки за безперервну роботу в УМВС у Сумській області, та по забов’язанню  здійснити перерерахунок стажу УМВС у Сумській області
 
      28.12.2010 я (ПІП) був звільнений з органів внутрішніх справ на підставі п. 65 «а» (за віком) Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, що підтверджується витягом з наказу від 28.12.2010 № 307 о/с, у вищезазначеному витягу зазначено, що вислуга років для нарахування вихідної допомоги станом на 31.12.2010 в календарному обчислені становить 18 років 04 місяці 17 днів (додаток1). 
 
      04.01.2011 відбулося засідання комісії по встановленню щодо мене стажу роботи (державної служби) який дає робочим та службовцям право на отримання відсоткової надбавки за безперервну роботу в органах внутрішніх справ  з приводу чого був складений протокол, рішенням комісії мені було зараховано, як безперервний стаж, що надає право на відсоткову надбавку 03 роки 05 місяці 16 днів, тобто було зараховано тільки строкову службу в Збройних Силах в період з 08.07.1988 до 25.06.1990 та служба в ОВС в апараті УМВС України у Сумській обл. з 03.07.2009 до 31.12.2010 (додаток 2). З яких підстав не було враховано службу в ОВС в період з 30.07.1994 по 03.07.2009 мені невідомо. Дане рішення вважаю не обґрунтованим та таким, що підлягає скасуванню. 
 
      Відповідно до ч.2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України:
До  адміністративних  судів можуть бути оскаржені будь-які рішення,  дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків,   коли   щодо   таких   рішень,   дій  чи  бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено  інший порядок судового провадження.
 
      Відповідно до ч.1 ст. 6 Кодексу адміністративного судочинства України:
 Кожна  особа  має  право  в  порядку,  встановленому  цим Кодексом,  звернутися до адміністративного суду,  якщо вважає,  що рішенням,  дією  чи  бездіяльністю  суб'єкта  владних  повноважень порушені її права, свободи або інтереси.
      Відповідно до абз.2  п.2  ПОРЯДОКУ обчислення стажу державної служби затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 р. N 283:
До стажу державної служби зараховується робота (служба):
на посадах  керівних  працівників  і  спеціалістів  в апараті органів  прокуратури,  судів,  нотаріату,  дипломатичної   служби, митного контролю, внутрішніх справ, служби безпеки, розвідувальних органів,    інших   органів   управління   військових   формувань, Держспецзв'язку,   Адміністрації   Держспецтрансслужби,  державної податкової  та  контрольно-ревізійної служби, Держфінінспекції, її територіальних  органів;
Відповідно абз. 5 п.3 ПОРЯДОКУ обчислення стажу державної служби затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 р. N 283::
До стажу державної служби зараховується робота (служба):
- час  військової  служби  у Збройних Силах та інших військових формуваннях;
 
      Відповідно до п.5 ПОРЯДОКУ обчислення стажу державної служби затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 р. N 283:
Обчислений відповідно  до  цього  Порядку  стаж  державної служби   застосовується   для  встановлення  державним  службовцям надбавки  за  вислугу  років,   надання   додаткових   оплачуваних відпусток та призначення пенсії.
Відповідно до абз.2 п. 1 ПОРЯДОКУ видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов'язків ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. N 212:
До стажу безперервної роботи (служби)  на  посадах  державних службовців   в   одному   або   кількох  органах  державної  влади зараховуються всі періоди роботи (служби) у цих  органах,  у  тому числі  до  1  січня  1994  р.,  на  посадах  державних службовців, передбачених  статтею   25  Закону України "Про  державну  службу",  а також на посадах,  що відносяться в установленому законодавством порядку до відповідних  категорій  посад  державних службовців,  на  посадах  керівних  працівників  і  спеціалістів в апараті органів,  зазначених у  частині  другій  статті  9  Закону України "Про державну службу".
 
Керуючись ст.ст. 2,6, 8,9,11,  п.4 ч.1 ст.18 КАС України, -
 
Прошу:
1. Скасувати протокол засідання комісії по встановленню стажу роботи (державної служби) який дає робочим та службовцям право на отримання відсоткової надбавки за безперервну роботу в УМВС у Сумскій області від 04.01.2011.
2. Забов’язати  здійснити перерерахункок стажу УМВС у Сумскій області.
 
Додатки:
 
1. Витяг з  наказу від 28.12.2010 № 307 о/с
2. Протокол засідання комісії по встановленню стажу роботи (державної служби) який дає робочим та службовцям право на отримання відсоткової надбавки за безперервну роботу в УМВС у Сумській області
3. Копія трудової книжки
4. Копія заяви та додатків до неї для відповідача 
5. Квитанція про сплату судового збору
 
 
 
(дата)                                                                                                         (підпис)
 


Автор консультації: Барашков Дмитро
Дата надання консультації: 12.02.2014
Кількість переглядів: 2016
Адреса електоронної пошти не вказана


Оцінки консультації (2): 5.0
Залишити відгук у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ
Посилання на схожі консультації:

Теги матеріалу: Про скасування протоколу засідання , адміністративний позов, по встановленню стажу роботи

Коментарів нема