постера нет

До Червонозаводського районного суду м. Харкова

61010, вул. Українська, 15

Заявник(позивач): (ПІП, індекс, адреса, засоби зв’язку)

Відповідач: ( ПІП, індекс, адреса, засоби зв’язку)

 

 

 

Заява

про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню

 ------- 2012 року Харківським обласним постійно діючим третейським судом винесено рішення по справі,  № -----------.

-------2013 року на вимогу (відповідач) , суддею ( ПІП, судді яка видала виконавчий лист),  була винесена ухвала про видачу виконавчого листа по-справі № ---------( додаток 1).

Ухвала про видачу виконавчого листа постановлена без достатніх правових підстав, оскільки у матеріалах справи № ------------відсутнє моє прізвище, як боржника. Більше того, в тексті виконавчого листа не вірно зазначено місце мого проживання, а також відсутня дата набрання ним законної сили. У цьому вбачається грубе порушення норм матеріального права, оскільки відповідно до ч. 1 ст. 18 ЗУ «Про виконавче провадження»: «у виконавчому документі зазначаються:

3)   повне   найменування   (для  юридичних  осіб)  або  ім'я (прізвище,  власне  ім'я  та  по  батькові)  (для  фізичних  осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи   перебування   (для   фізичних   осіб), ідентифікаційний  код  суб'єкта господарської діяльності стягувача та  боржника (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер  стягувача  та  боржника  (для  фізичних  осіб  -  платників податків)  або  номер  і  серія паспорта стягувача та боржника для фізичних  осіб  -  громадян  України, які через свої релігійні або інші   переконання  відмовилися  від  прийняття  ідентифікаційного номера,  офіційно  повідомили  про  це відповідні органи державної  влади  та  мають  відмітку в паспорті громадянина України, а також інші  дані,  якщо  вони  відомі  суду  чи  іншому органу, що видав виконавчий  документ,  які  ідентифікують стягувача та боржника чи можуть  сприяти  примусовому  виконанню,  зокрема, дата народження боржника    та    його   місце   роботи   (для   фізичних   осіб), місцезнаходження  майна  боржника,  рахунки  стягувача та боржника тощо;

5) дата набрання законної (юридичної) сили рішенням;

Окрім цього, заявляю, що про  дане боргове зобов’язання, мені нічого не відомо, про розгляд третейським судом справи по стягненню коштів з боржників я повідомлена не була, рішення третейського суду мені до даного моменту не вручено. Про дану справу мені стало відомо лише після здійснення щодо мене виконавчих дій. На даний період часу з моєї пенсії вже проведено стягнення.

Згідно з положень ч.2, ч.4 ст. 369 ЦПК:

ч. 2. Суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий  лист таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом.

ч. 4. Суд ухвалою вносить виправлення до виконавчого листа, а у разі якщо його було видано помилково або якщо обов'язок боржника відсутній повністю чи частково у зв'язку з його припиненням добровільним виконанням боржником чи іншою особою або з інших причин, суд визнає виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню повністю або частково. Якщо стягнення за таким виконавчим листом уже відбулося повністю або частково, суд одночасно на вимогу боржника стягує на його користь безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом.

На підставі ч. 1 ст. 18 ЗУ «Про виконавче провадження», ч. 2 і ч. 4 ст. 269 ЦПК України:

                                                              Прошу:

1.      Визнати виконавчий лист № від 2035/6822/2012 10.09.2012 року, як - виданий помилково, та таким, що - не підлягає виконанню;

2.      Стягнути на мою користь безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом.

Додатки:

1.      Заява про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню.

2.      Ухвала про видачу виконавчого листа по-справі № 2035/6822/2012.

3.      Квитанція про сплату судового збору ( 34 грн. 41 коп.).


(дата)                                                                                        (ПІП, підпис)


Автор консультації: Барашков Дмитро, Малюта Ярослав
Дата надання консультації: 03.06.2013
Кількість переглядів: 7817
Написати листа автору


Оцінки консультації (10): 4.7
Залишити відгук у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ
Посилання на схожі консультації:

Теги матеріалу: виконавчий лист, виконання

Коментарів нема