Комінтерновський районний суд м. Харкова

61068, м. Харків, пров. Брянський, 5

 

(ПІП заявника)

адреса:

засоби зв’язку: -----------------------

справа № 641/13895/13-ц

 

 

Заява про забезпечення позову

У проваджені  суду ______ знаходиться справа № 641/13895/13-ц , за позовом (ПІП позивача) до (ПІП відповідача) про розірвання договору про інформаційно-довідкове юридичне обслуговування та відшкодування шкоди.

      Відповідно до ст. 151 ЦПК України суд  за  заявою  осіб,  які  беруть участь у справі, може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову. Забезпечення   позову  допускається  на  будь-якій  стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

    Відповідно до п. 6 Постанови Пленуму ВСУ №9 від 22.12.2006 „Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову” особам, які беруть участь у справі, має бути гарантована реальна  можливість  захистити  свої права при вирішенні заяви про забезпечення позову.

     Відповідно до ст. 152 ЦПК України позов забезпечується накладенням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб.

        На даний момент квартира № __, яка знаходиться за адресою м. Харків (адреса), належить відповідачу. Я, маю підстави побоюватись, що відповідач може розпорядитися даною квартирою, та іншим майном, що знаходиться в неї на праві власності та відчужити його на користь інших осіб, для ухилення від виконання рішення суду, що в свою чергу ускладнить або навіть зробить неможливим виконання рішення суду.

 

На підставі п. 6 Постанови Пленуму ВСУ №9 від 22.12.2006  та керуючись ст. 3, 15, 130, 151, 152 ЦПК України,-

прошу: 

     Накласти арешт на квартуру № __, яка знаходиться за адресою м. Харків ________, та інше майно, що належить відповідачу на праві власності.

 

 

(Дата)                                                                           (підпис)

____________________________________________________

Разом з заявою про забезпечення позову подається квитанція про сплату судового збору.

 


Автор консультації: Барашков Дмитро
Дата надання консультації: 12.02.2014
Кількість переглядів: 16127
Адреса електоронної пошти не вказана


Оцінки консультації (5): 5.0
Залишити відгук у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ
Посилання на схожі консультації:

Теги матеріалу: про забезпечення позову, заява

Коментарів нема