До ______________________ суду м. Харкова
Адреса

Позивач: ПІП
адреса
тел

Відповідач: ____________________________
відділ державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції
адреса
тел.


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про поновлення строку на звернення до суду, визнання рішення посадової особи державної виконавчої служби протиправним та його скасування

….. року _____________ районний суд м. Харкова ухвалив рішення, яким зобов’язав Управління Пенсійного фонду України в ___________ районі м. Харкова здійснити перерахунок моєї пенсії з підвищенням її на 30% мінімальної пенсії за віком з розміру, встановленого ч.1 ст.28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та провести відповідні виплати за 2007 рік з 09 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року, за 2008 рік з 22 травня 2008 року по 31 грудня 2008 року та за 2009 рік з 01 січня 2009 року по 31 грудня 2009 року.  Ухвалою Апеляційного суду Харківської області від …. року рішення _____________ районного суду м. Харкова було залишено без змін.
……. року, на підставі зазначеного рішення, мною було отримано виконавчий лист, який був пред’явлений до виконання до ___________ відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.
…… року державний виконавець ____________ відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції ПІП  виніс постанову про повернення виконавчого документа.
….. року я  дізналась про наявність даної постанови, коли на мою адресу надійшов відповідний  лист з вищезазначеною постановою, а тому вважаю, що строк звернення до суду був пропущений з поважної причини. 
Відповідно до статті 100 КАСУ адміністративний позов,  поданий після закінчення строків, установлених  законом,  залишається  без  розгляду,  якщо  суд  на підставі  позовної  заяви  та  доданих до неї матеріалів не знайде підстав  для  визнання  причин  пропуску   строку   звернення   до адміністративного суду поважними, про що постановляється ухвала.
Вважаю зазначену постанову незаконною та такою, що порушує мої права  з наступних підставах.
Відповідно до статті 2 Закону України " Про державну виконавчу службу ” правову основу діяльності державної виконавчої служби становлять Конституція України, Закон України " Про державну виконавчу службу ”, інші закони та нормативно-правові акти, що прийняті на їх виконання.
Частина 5 статті 124 Конституції України передбачає, що судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов'язковими до виконання на всій території України.
Статтею 47 Закону України "Про виконавче провадження” наведений виключний перелік підстав для повернення виконавчого документа стягувачеві.
Підставою для повернення виконавчого документа державним виконавцем _______ відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції ПІП  стала відсутність бюджетного фінансування, передбаченого Законом України "Про Державний бюджет України на 2012 рік”, тобто підстава, яка не передбачена вичерпним переліком, зазначеним у ст. 47 Закону України "Про виконавче провадження”.
Виконавчим листом передбачено стягнення коштів незалежно від наявності або відсутності в бюджеті коштів. Повернення виконавчого листа є надуманим і не ґрунтується на законі.
На підставі вищевикладеного, керуючись статтею 124 Конституції України, статтею 2 Закону України " Про державну виконавчу службу ”,  статтею 47 Закону України «Про виконавче провадження», статтями 100, 104-106, України,-
ПРОШУ:
1. поновити строк звернення до суду 
2. визнати дії державного виконавця ________ відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції ПІП.  неправомірними.
3. визнати протиправною та скасувати постанову про закінчення виконавчого провадження від …року державного виконавця  _____________відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції ПІП.  
Додатки
1. Копія позовної заяви
2. Квитанція про сплату судового збору
3. Конверт
4. Постанова про повернення виконавчого документа стягувачеві
5. Рішення _____ районного суд ум. Харкова ….. року
6. Ухвала Апеляційного суду …….12.2011 року

дата підпис


Автор консультації: Шликова Альона
Дата надання консультації: 18.03.2013
Кількість переглядів: 9582
Адреса електоронної пошти не вказана


Оцінки консультації (6): 5.0
Залишити відгук у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ
Посилання на схожі консультації:

Теги матеріалу: державний виконавець, оскарження, діти війни, постанова

Коментарів нема